Plany zajęć mogą ulec zmianie.
wersja z dn. 03.09.2023 r.
2023/2024
Klasa I A
Wtorek
15.15 – 16.25 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J.Sochocka), sala 109
Czwartek
15.15 – 16.25 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J.Sochocka), sala 105
+ instrument główny 2x 30 min./tydz.
Klasa I B
Wtorek
17.45 – 18.55 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J.Sochocka), sala 109
Czwartek
17.45 – 18.55 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J.Sochocka), sala 105
+ instrument główny 2x 30 min./tydz.
Klasa I N
(lokalizacja ul. Nocznickiego 7)
Środa
14.00 – 15.10 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J. Sochocka), sala medialna
Piątek
14.00 – 15.10 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J. Sochocka), sala medialna
+ instrument główny 2x 30 min./tydz.
Klasa II A
Wtorek
15:15 – 16.25 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. A. Eberhardt), sala 105
Czwartek
15:15 – 16.25 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. A. Eberhardt), sala 109
+ instrument główny 2x 30 min./tydz.
Klasa II B
Środa
16.30 – 17.40 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. A. Osowska), sala 109
Piątek
16.30 – 17.40 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. A. Osowska), sala 105
+ instrument główny 2x 30 min./tydz.
Klasa II N
(lokalizacja ul. Nocznickiego 7)
Środa
15.15 – 16.25 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J. Sochocka), sala medialna
Piątek
15.15 – 16.25 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J. Sochocka), sala medialna
+ instrument główny 2x 30 min./tydz.
Klasa III A
Wtorek
16.30 – 17.40 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J. Sochocka), sala 109
Czwartek
16.30 – 17.40 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J. Sochocka), sala 105
+ instrument główny 2×30 min./ tydz.
Klasa III B
Środa
15.15 – 16.25 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. A.Osowska), sala 109
Piatek
15.15 – 16.25 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. A.Osowska), sala 105
+ instrument główny 2×30 min./ tydz.
Klasa III N
(lokalizacja ul. Nocznickiego 7)
Środa
16.30 – 17.40 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J. Sochocka), sala medialna
Piątek
16.30 – 17.40 Kształcenie słuchu i Podstawy rytmiki (p. J. Sochocka), sala medialna
+ instrument główny 2x 30 min./tydz.
CHÓR KLAS I-III
(przedmiot nieobowiązkowy)
Poniedziałek 16.40 – 17.25 (p. K. Boniecka), sala 111
Klasa IV A
Wtorek
15.15 – 16.00 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 111
Czwartek
15.15 – 16.00 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 111
16.00 – 17.30 Chór / Zespół instrumentalny (Orkiestra) (p. K. Boniecka /p. K. Szmytke) lub chór LutoSingers (pon. 17:30-19:00)
17.35 – 18.20 Wiedza o muzyce (p. O. Borzyszkowska), sala 107
+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa IV B
Wtorek
16.05 – 16.50 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 111
Czwartek
16.00 – 17.30 Chór / Zespół instrumentalny (Orkiestra) (p. K. Boniecka /p. K. Szmytke) lub chór LutoSingers (pon. 17:30-19:00)
17.35 – 18.20 Wiedza o muzyce (p. O. Borzyszkowska), sala 107
Piątek
18.20 – 19.05 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 217
+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa IV N
(lokalizacja ul. Nocznickiego 7)
Wtorek
15.30 – 16.15 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121
Środa
15.20 – 16.05 Wiedza o muzyce (p. A. Sobczak-Dmuchowska), ul. Nocznickiego 7, sala 121
Czwartek
14.40 – 15.25 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121
15.45 – 17.15 Chór (p. Rafał Wróblewski), ul. Nocznickiego 7, sala medialna
lub
16.00-17.30 Zespół instrumentalny (Orkiestra) (p. K. Szmytke) ul. Conrada 6, sala 117
+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa V
Poniedziałek
15.50 – 16.35 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), sala 111
Czwartek
16.00 – 17.30 Chór / Zespół instrumentalny (Orkiestra) (p. K. Boniecka /p. K. Szmytke) lub chór LutoSingers (pon. 17:30-19:00)
Piątek
15.50 – 16.35 Audycje muzyczne (p. O. Borzyszkowska), sala 109
16.40– 17.25 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), sala 111
+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ fortepian dodatkowy (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami) 1×30 min./tydz.
+ instrument dodatkowy dla pianistów (przedmiot nieobowiązkowy) 1×30 min./tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa V N
(lokalizacja ul. Nocznickiego 7)
Wtorek
14.40-15.25 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121
Środa
14.30-15.15 Audycje muzyczne (p. A. Sobczak-Dmuchowska), ul. Nocznickiego 7, sala 121
Czwartek
15.45 – 17.15 Chór (p. Rafał Wróblewski), ul. Nocznickiego 7, sala medialna
lub 16.00-17.30 Zespół instrumentalny (Orkiestra) (p. K. Szmytke) ul. Conrada 6, sala 117
Piątek
15.20-16.05 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121
+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ fortepian dodatkowy (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami) 1×30 min./tydz.
+ instrument dodatkowy dla pianistów (przedmiot nieobowiązkowy) 1×30 min./tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa VI
Środa
17.20 – 18.05 Kształcenie słuchu (p. K.Boniecka), sala 111
Czwartek
16.00 – 17.30 Chór / Zespół instrumentalny (Orkiestra) (p. K. Boniecka /p. K. Szmytke) lub chór LutoSingers (pon. 17:30-19:00)
Piątek
16.40 – 17.25 Audycje muzyczne (p. O. Borzyszkowska), sala 109
17.30 – 18.15 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), sala 111
+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa VI N
(lokalizacja ul. Nocznickiego 7)
Wtorek
16.20 – 17.05 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121
Środa
16.10 – 16.55 Audycje muzyczne (p. A. Sobczak-Dmuchowska), ul. Nocznickiego 7, sala 121
Czwartek
15.45 – 17.15 Chór (p. Rafał Wróblewski), ul. Nocznickiego 7, sala medialna
lub 16.00 – 17.30 Zespół instrumentalny (Orkiestra) (p. K. Szmytke) ul. Conrada 6, sala 117
Piątek
14.30-15.15 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121
+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Chór Lutosingers
Poniedziałek
17.30– 19.00 Chór Lutosingers (p. K. Boniecka), sala 111
lub
Czwartek
16.00– 17.30 Chór Lutosingers (p. K. Boniecka), sala 111