Plany zajęć mogą ulec zmianie.
wersja z dn. 01.09.2023 r.
2023/2024
Klasa I
Środa
16.05 – 16.50 Zasady muzyki z elementami edycji nut (p. M.Wawrzyniak), sala 217
16.55 – 17.40 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 217
Czwartek
16.55 – 17.40 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 111
17.45 – 19.15 Chór (p. A. Waligóra-Tarnowska), sala fortepianowa
19.20 – 20.05 Nauka o muzyce (p. O. Borzyszkowska), sala 107
+ instrument główny 2x 45 min./tydz.
+ fortepian obowiązkowy 1x 30 min./tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa II
Wtorek
17.45 – 18.30 Zasady muzyki z elementami edycji nut (p. S. Zamuszko), sala 107
Środa
18.35 – 19.20 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 217
19.35 – 20.20 Literatura muzyczna (p. A. Kulawiak), sala 208
Czwartek
17.45 – 19.15 Chór (p. A. Waligóra-Tarnowska), sala fortepianowa
Piątek
16.40 – 17.25 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 217
+ instrument główny 2x 45 min./tydz.
+ fortepian obowiązkowy 1x 30 min./tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa III
Wtorek
18.35 – 19.20 Harmonia (p. S. Zamuszko), sala 107
Środa
17.45 – 18.30 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 217
Czwartek
17.45 – 19.15 Chór (p. A. Waligóra-Tarnowska), sala fortepianowa
Piątek
17.30 – 18.15 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 217
18.20 – 19.05 Historia muzyki (p. A. Kulawiak), sala 208
19.10 – 19.55 Historia muzyki (p. A. Kulawiak), sala 208
+ instrument główny 2x 45 min./tydz.
+ fortepian obowiązkowy 1x 30 min./tydz.
+ zespół kameralny 1x 45 min./tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa IV
Środa
17.55 – 18.40 Historia muzyki (p. A. Kulawiak), sala 208
18.45 – 19.30 Historia muzyki (p. A. Kulawiak), sala 208
Czwartek
16.05 – 16.50 Kształcenie słuchu (p. M. Wawrzyniak), sala 111
17.45 – 19.15 Chór (p. A. Waligóra-Tarnowska), sala fortepianowa
Piątek
17:30 – 18.15 Harmonia (p. S. Zamuszko), sala 107
18:20 – 19.05 Harmonia (p. S. Zamuszko), sala 107
19.10 – 19.55 Kształcenie słuchu (. M. Wawrzyniak), sala 217
+ instrument główny 2x 45 min./tydz.
+ fortepian obowiązkowy 1x 30 min./tydz.
+ zespół kameralny 1x 45 min./tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)
Klasa V
Poniedziałek
18.20 – 19.05 Historia muzyki (p. A. Kulawiak), sala 208
19.10 – 19.55 Historia muzyki (p. A. Kulawiak), sala 208
Wtorek
19.25 – 20.10 Kształcenie słuchu (p. S. Zamuszko), sala 107
20.15 – 21.00 Harmonia (p. S. Zamuszko), sala 107
Czwartek
15.55 – 16.40 Formy muzyczne (p. O. Borzyszkowska), sala 107
16.45 – 17.30 Formy muzyczne (p. O. Borzyszkowska), sala 107
17.45 – 19.15 Chór (p. A. Waligóra-Tarnowska), sala fortepianowa
Piątek
19.10 – 19.55 Kształcenie słuchu (p. S. Zamuszko), sala 107
20.00 – 20.45 Harmonia (p. S. Zamuszko), sala 107
+ instrument główny 2x 45 min./tydz.
+ fortepian obowiązkowy 1x 30 min./tydz.
+ zespół kameralny 1x 45 min./tydz.
+ praca z akompaniatorem 1×15 min./tydz. (obowiązkowo dla instrumentalistów, poza pianistami, gitarzystami i akordeonistami)