Cykl 4 – letni

Plany zajęć mogą ulec zmianie.

2018/2019

Klasa I

Środa

15.40 – 16.25  Kształcenie słuchu

Piątek

15.40 – 16.25  Kształcenie słuchu

+ instrument główny 2×45 min./ tydz.

Klasa II

 

Wtorek

17.15 – 18.00  Kształcenie słuchu

 

Piątek

16.30 – 17.15  Kształcenie słuchu

17.15 – 18.00  Audycje muzyczne

+ instrument główny 2×45 min. /tydz.

+ chór/orkiestra

Klasa III

 

Środa

15.40– 16.25  Kształcenie słuchu

 

Piątek

18.00 – 18.45  Audycje muzyczne

18.45– 19.30  Kształcenie słuchu

+ instrument główny 2×45 min./tydz.

+ fortepian obowiązkowy/ (instrument dodatkowy) 1×30 min./tydz.

+ chór/orkiestra

Klasa IV

Poniedziałek

15.55– 16.40  Kształcenie słuchu

Środa

16.25 – 17.10  Audycje muzyczne

17.10– 17.55  Kształcenie słuchu

 

+ instrument główny 2×45 min./tydz.

+ fortepian obowiązkowy / (instrument dodatkowy) 1×30 min./tydz.

+ chór/orkiestra