Cykl 6- letni

 

Plany zajęć mogą ulec zmianie.

wersja z dn. 06.09.2021r

2021/2022

Klasa I A

Wtorek

16.30 – 17.40  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J. Sochocka), sala 111

Czwartek

16.30 – 17.40  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J. Sochocka), sala 105

+ instrument główny 2x 30 min./tydz.

Klasa I B

Środa

15.15 – 16.25  Kształcenie słuchu i rytmika (p. A. Osowska), sala 105

Piątek

15.15 – 16.25  Kształcenie słuchu i rytmika (p. A. Osowska), sala 105

+ instrument główny 2x 30 min./tydz.

Klasa I N

Środa

14.00 – 15.10  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J. Sochocka) – ul. Nocznickiego 7, sala 121

Piątek

14.00– 15.10  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J. Sochocka) – ul. Nocznickiego 7, sala medialna

+ instrument główny 2x 30 min./tydz.

Klasa II A

Wtorek

15.15 – 16.25  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J.Sochocka), sala 111

Czwartek

15.15 – 16.25  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J.Sochocka), sala 105

+ instrument główny 2x 30 min./tydz.

Klasa II B

Wtorek

17.45 – 18.55  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J.Sochocka), sala 111

Czwartek

17.45– 18.55  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J.Sochocka), sala 105

+ instrument główny 2x 30 min./tydz.

Klasa II N

Środa

15.15 – 16.25  Kształcenie słuchu i rytmika  (p. J. Sochocka) – ul. Nocznickiego 7, sala medialna

Piątek

15.15 – 16.25 Kształcenie słuchu i rytmika  (p. J. Sochocka) – ul. Nocznickiego 7, sala 051

+ instrument główny 2x 30 min./tydz.

Klasa III

Wtorek

16.00– 17.10  Kształcenie słuchu i rytmika (p. A. Eberhardt), sala 105

Czwartek

16.30– 17.40  Kształcenie słuchu i rytmika (p. A. Eberhardt), sala 119

+ instrument główny 2×30 min./ tydz.

 

Klasa III N

Środa

16.30 – 17.40  Kształcenie słuchu i rytmika (p. J. Sochocka), ul. Nocznickiego 7, sala medialna

Piątek

16.30 – 17.40 Kształcenie słuchu i rytmika (p. J. Sochocka), ul. Nocznickiego 7, sala 051

+ instrument główny 2x 30 min./tydz.

 

CHÓR KLAS I-III 

(przedmiot nieobowiązkowy)

Środa 17.20-18.05 gr I (p. K. Boniecka), sala 111

Klasa IV 

Środa

17.20– 18.05 Kształcenie słuchu (p. A. Osowska), sala 105

Czwartek

16.00– 17.30 Chór / Orkiestra (p. K. Boniecka /p. K. Szmytke), stołówka/117

Piątek

16.30 – 17.15 Audycje muzyczne (p. A. Tylman), sala 101

17.20– 18.05 Kształcenie słuchu (p. A. Osowska), sala 105

+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ fortepian dodatkowy /(instrument dodatkowy – nieobowiązkowy) 1×30 min./tydz.

Klasa IV N

Wtorek

14.30– 15.15 Kształcenie słuchu  (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121

15.20– 16.05 Audycje muzyczne  (p. A. Tylman), ul. Nocznickiego 7, sala medialna

Czwartek

14.45– 15.30 Kształcenie słuchu  (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121

15.45– 17.15  Chór (p. A. Waligóra-Tarnowska), ul. Nocznickiego 7, sala medialna

lub

16.00 – 17.30 Orkiestra (p. K. Szmytke) ul. Conrada 6, sala 117

 

+ instrument główny 2×45 min./ tydz.

+ fortepian dodatkowy /(instrument dodatkowy – nieobowiązkowy) 1×30 min./tydz.

Klasa V

Poniedziałek

15.50– 16.35 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), sala 111

Czwartek

16.00– 17.30 Chór / Orkiestra (p. K. Boniecka / p. K. Szmytke ), stołówka/117

Piątek

15.40 – 16.25 Audycje muzyczne (p. A. Tylman), sala 101

16.30– 17.15 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), sala 111

+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ fortepian dodatkowy /(instrument dodatkowy – nieobowiązkowy) 1×30 min./tydz.

Klasa V N

Wtorek

15.20 – 16.05 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121

16.10 – 16.55 Audycje muzyczne (p. A. Tylman), ul. Nocznickiego 7, sala medialne

Czwartek

15.45– 17.15 Chór  (p. A. Waligóra-Tarnowska), ul. Nocznickiego 7, sala medialna

lub

16.00 – 17.30 Orkiestra (p. K. Szmytke) ul. Conrada 6, sala 117

Piątek

14.30 – 15.15 Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 220

+ instrument główny 2×45 min./ tydz.
+ fortepian dodatkowy /(instrument dodatkowy – nieobowiązkowy) 1×30 min./tydz.

Klasa VI 

Poniedziałek

16.40 – 17.25  Kształcenie słuchu  (p. K. Boniecka), sala 111

Czwartek

16.00– 17.30 Chór / Orkiestra (p. K. Boniecka / p. K. Szmytke), stołówka/117

Piątek

17.20 – 18.05 Audycje muzyczne (p. A. Tylman), sala 101

18.10 – 18.55  Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), sala 111

+ instrument główny 2×45 min./ tydz.

Klasa VI N

Wtorek

16.10 – 16.55  Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), ul. Nocznickiego 7, sala 121

17.00 – 17.45  Audycje muzyczne (p. A. Tylman), ul. Nocznickiego 7, sala medialna

Czwartek

15.45– 17.15  Chór  (p. A. Waligóra-Tarnowska), ul. Nocznickiego 7, sala medialna

lub

16.00 – 17.30 Orkiestra (p. K. Szmytke) ul. Conrada 6, sala 117

Piątek

15.20 – 16.05  Kształcenie słuchu (p. K. Boniecka), jadalnia

+ instrument główny 2×45 min./ tydz.

 

Chór Lutosingers 

Poniedziałek

17.30– 19.00  Chór Lutosingers (p. K. Boniecka/ p. A. Waligóra-Tarnowska), sala 111