Opinie

„Oby więcej było szkół z taką kadrą!!!”

– Dawid Warzyniak, coach, trener biznesu”

„Najlepszym miernikiem atmosfery szkolnej jest chęć i entuzjazm z jakim dziecko do niej uczęszcza, a w naszym przypadku– 100% sukcesu:)”

– rodzice Dominika – ucznia kl. II cyklu 4-letniego

„Miło nam widzieć nasze uśmiechnięte dziecko kiedy biegnie z chęcią na zajęcia i wychodzi z nich radosne. A potem w domu podśpiewuje sobie  piosenki. Pani, która prowadzi zajęcia jest niesamowita. Ma dobry kontakt z dziećmi i bardzo je angażuje.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i doceniamy Państwa wysiłek. Byliśmy już na różnych zajęciach i nie wszystkie są tak dobrze prowadzone. Chętnie polecam zajęcia znajomym, którzy również chętnie z nich korzystają.

Bardzo dziękujemy jako rodzice za jakość  zajęć i radość naszej Zosi!:)”

– mama Zosi „Małej Nutki” –

„To jest najlepsza szkoła na świecie! Nigdzie takiej nie ma.

Jak człowiek gra i się pomyli to nikt nie krzyczy. Nikt nie robi afery, tylko spokojnie można się poprawić i grać dalej. Nigdzie tak nie ma, to jest jedyna taka szkoła na całym świecie.

Bardzo lubię tu chodzić.”

– Kostek, uczeń kl. II –

„Dziękujemy w imieniu swoim i naszego dziecka – szkoła  jest wspaniała i wyjątkowa. Bycie w niej to sama przyjemność, mimo trudu jaki trzeba włożyć w naukę.

Kochamy naszą szkołę i cieszymy się, że możemy tu być.”

– mama Kostka, ucznia kl. II –

Dziękujemy za energię, którą daje Pani szkole i naszym dzieciom:). Nawet zaryzykuję, że dla Ani ta szkoła ma moc uzdrawiającą!”

– mama Ani, uczennicy kl. I –

„Nie mogę nie pracować w tej szkole, bo od razu choruję:)”

– Pani Joasia, nauczycielka skrzypiec –

„Bardzo lubię tę szkołę ponieważ są miłe Panie i fajnie są prowadzone lekcje. Czasami mam dni szarobure, ale w szkole muzycznej zawsze wszyscy mnie pocieszają. Ogólnie wszystko w szkole jest super! Nawet czasami chcemy mieć dłuższe lekcje:)”

– Marysia, uczennica kl. III” –

„W tej szkole najbardziej podobają mi się zajęcia z fortepianu i kształcenie słuchu. Spodobała mi się też improwizacja bo możemy grać na ławkach, na tablicy i na krzesłach. W tej szkole muzyka jest wszędzie!”

– Dawid, uczeń klasy III –

„W tej szkole podoba mi się, że są fajni nauczyciele, jest miła pani dyrektor, są fajne i ciekawe lekcje. Każdego dnia odkrywamy nowe miejsca w świecie muzyki. W tej szkole muzycznej nigdy się nie nudzisz.

Moje drzwi do świata muzyki są już otwarte. Jeśli Twoje drzwi są zamknięte to radzę żebyś je otworzył. Muzyka tutaj jest wszędzie. Jednym słowem ta szkoła jest super!”

– Konstanty, uczeń klasy III –

„Nauczycielki w tej szkole są miłe i dużo uczą. Dzięki tej szkole rozwijam swoje umiejętności muzyczne. Często urządzane są różne muzyczne imprezy, a ostatnio przyjechała do nas filharmonia i wszyscy byli zachwyceni! Dołączcie do nas i bawcie się muzyką!”

– Zuzia, uczennica kl. III –

” Tu jest dużo radości!  Jest tu tak przyjemnie, że chciałoby się zamieszkać w tej szkole!”

-Hania, uczennica  kl. II-

” Ta szkoła jest wspaniałym miejscem.”

-Jaś, uczeń kl. II-

„Nie chcę kończyć tej szkoły”.

– Zuzia, uczennica kl. V –