13 kwietnia – Koncert Wiosenny oraz Koncert Laureatów

13 kwietnia 2024 r. w murach naszej szkoły odbył się Koncert Wiosenny. Usłyszeliśmy wykonania grupowe i solowe uczniów ze szkoły I oraz II stopnia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom i ich nauczycielom.
Dziękujemy publiczności, akompaniatorom oraz Pani Annie Eberhardt za pomoc w organizacji i poprowadzenie koncertu 🙂
W sobotę 13 kwietnia 2024 r w Podziemiach Kamedulskich odbył się koncert laureatów IV Wewnątrzszkolenego Konkursu Bachowskiego.
Gratulujemy wszystkim wykonawcom i ich nauczycielom.
Wystąpił również Zespół Instrumentalny Społecznej Szkoły Muzycznej I i II st im. W. Lutosławskiego, a także zaproszeni goście.
Serdecznie dziękujemy za miłe przyjecie w tym urokliwym miejscu 🙂 Dziękujemy Hucie ArcelorMittal Warszawa za wsparcie finansowe oraz Burmistrzowi Grzegorzowi Pietruczukowi za pomoc w organizacji koncertu i wręczenie podarunków dla laureatów.
Podczas tego koncertu uczciliśmy rownież jubileusz urodzin księdza proboszcza Wojciecha Drozdowicza 🙂 oraz odbył się wernisaż zdjęć autorstwa bielańskiego fotografa Adolfa Duszka.