Koncert Zimowy

 

Niestety Koncert Zimowy odbędzie się bez udziału publiczności.

Szczegóły zostały przesłane wykonawcom za pośrednictwem dziennika elektronicznego i poczty elektronicznej.

 

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Koncert Zimowy, który odbędzie się 20 stycznia 2022 r. o godz. 17:30 w sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. A. Jarzębskiego).
Na koncercie zagra kilkunastu uczniów Szkoły I i II stopnia. Niestety nie zaprezentuje się chór i orkiestra szkolna, aby ograniczyć ilość wykonawców przebywających wspólnie na scenie. FIlmy zrealizowane z nagrań domowych chórzystów i członków orkiestry zostaną dołączone do filmu z Koncertu Zimowego.
Przy wejściu na salę będziemy spisywać Państwa dane (imię, nazwisko i nr telefonu) oraz będziemy prosili o okazanie certyfikatów covidowych, ponieważ osoby je posiadające nie wliczają się do limitu miejsc.
Ponieważ koncert jest dość blisko ferii, a nie chcielibyśmy ich nikomu popsuć,  bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego podczas koncertu i o przyjście na niego tylko w dobrym zdrowiu bez żadnych objawów przeziębieniowych. Z góry serdecznie dziękuję za zrozumienie i współpracę w tym temacie.