Baner Impr

Audycja muzyczna klasy improwizacji

18 czerwca 2019 r. zapraszamy na kolejne spotkanie muzyczne w naszej szkole! O godzinie 17:30 rozpocznie się audycja klasy improwizacji. Uczniowie zaprezentują swoje kompozycje oraz zaimprowizują muzykę na żywo!!!
 
Gościem specjalnym będzie Karolina Matuszkiewicz – absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym w klasie skrzypiec prof. Julii Jakimowicz-Jakowicz i dr. Jakuba Jakowicza, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale instrumentalnym w klasie Fideli Kolanowych u prof. Marii Pomianowskiej.
 
Karolina Matuszkiewicz jest zdobywczynią indywidualnej nagrody wokalnej im. Anny Kiełbusiewicz na XVII Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Ludowej w konkursie „Mikołajki Folkowe” w Lublinie, aktywnie koncertuje w Polsce i w świecie, uczestniczy w wielu ciekawych projektach, m. in. prof. Marii Pomianowskiej i aktorki Karoliny Cichej.