Monthly Archive for: ‘czerwiec, 2019’

 • Baner Impr

  Audycja muzyczna klasy improwizacji

  18 czerwca 2019 r. zapraszamy na kolejne spotkanie muzyczne w naszej szkole! O godzinie 17:30 rozpocznie się audycja klasy improwizacji. Uczniowie zaprezentują swoje kompozycje oraz zaimprowizują muzykę na żywo!!!   Gościem specjalnym będzie Karolina Matuszkiewicz – absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale …

  Read More
 • Baner Doroczny

  KONCERT DOROCZNY

  19 czerwca o godz. 17:30 serdecznie zapraszamy na KONCERT DOROCZNY szkoły, który odbędzie sie w sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany ul. Żeromskiego 29 (boczne wejście). Koncert objęty jest honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany.

  Read More
 • Audycja PBwww

  Audycja Muzyczna “Szlakiem egzotycznych instrumentów perkusyjnych”

  13 czerwca o godz. 17:30 zapraszamy na audycję muzyczną Patrycji Betley “Szlakiem egzotycznych instrumentów perkusyjnych”.

  Read More
 • Baner I Klasy

  Koncert uczniów klas pierwszych

  11 czerwca o godz. 17:30 serdecznie zapraszamy na koncert uczniów klas pierwszych. Odbędzie się on w sali fortepianowej na ul. Conrada 6.

  Read More
 • Baner Dyplomanci

  Koncert dyplomantów

  Serdecznie zapraszamy 8 czerwca o godz. 11:00 na koncert tegorocznych dyplomantów naszej szkoły. Odbędzie się on w Nowym Świecie Muzyki ul. Nowy Świat 63.

  Read More